Nano Coating

Maximální ochrana před potem a vlhkostí
Všechna naše nová sluchadla jsou potažena tenkou vrstvou, založenou na moderní nano technologii. 

Nano-coating

Nano povrch je vrstva polymeru, tisíckrát tenčí než lidský vlas, která tvoří ochranný povlak na každé části sluchadla. Pokud se do kontaktu s ní dostane pot či vlhkost, vytvoří drobné kuličky, které se s povrchu snadno odkutálejí.

Nano povrch pokrývá všechny dosažitelné části a všechny typy materiálů a chrání tak nejen vnější plášť sluchadla, ale i veškerou elektroniku uvnitř před jakoukoliv kapalinou. Prodlužuje tím životnost sluchadla a podstatně zvyšuje jeho spolehlivost.

NANO_LOGO_RGB_LOW1Zkrátka příjemnější nošení

Vaši zákazníci si mohou vychutnat bezstarostný poslech v jakýchkoliv podmínkách a při libovolné činnosti. Nemusí se již obávat deště, potu či vlhkosti. Pocítí vyšší spolehlivost a důvěryhodnost vámi nabízených vysoce kvalitních sluchadel.

Nano povrch zkrátka přidává možnost bezproblémového používání sluchadla za všech okolností a k plné spokojenosti.


Nano coating

Podívejte se na film, který popisuje funkci Nano povrchu.
Maximální ochrana
Nano povrch pro maximální ochranu před vlhkostí a potem. Voda a jiné tekutiny se jednoduše odkutálejí pryč.

Vyšší spolehlivost
Jelikož tekutiny neulpívají na sluchadle s nano povrchem, obtížněji je mohou poškodit. Méně vlhkosti a vody znamená méně oprav a méně problémů.

Delší životnost
Protože se vlhkost nedostane dovnitř elektroniky, nehrozí žádný problém s korozí. Tím se výrazně prodlužuje životnost sluchadla.

Hygienické
Nic neulpívá na sluchadle. Žádná voda, žádná vlhkost. Sluchadlo tak lze jednoduše čistit a vypadá jako nové po celou dobu životnosti.

nanodrops3

Rozsáhlé testy potvrdily rozdíl 

Naše rozsáhlá testování ukázala, jaký rozdíl přináší sluchadlům nano ochrana. Vystavili jsme sluchadla nepřirozeně vysokým hladinám vlhkosti po dobu 5 týdnů. 

Po testování nevykazovala sluchadla s nano povrchem žádný rozdíl, zatímco 60% nechráněných sluchadel nepracovalo vůbec a 100% bylo viditelně poškozeno.