Nano coating

Maximální ochrana před potem a vlhkostí
Všechna naše nová sluchadla jsou potažena tenkou vrstvou, založenou na moderní nano technologii.

Nano-coating

Nano povrch je vrstva polymeru, tisíckrát tenčí než lidský vlas, která tvoří ochranný povlak na každé části sluchadla. Pokud se do kontaktu s ní dostane pot či vlhkost, vytvoří drobné kuličky, které se s povrchu snadno odkutálejí.

Nano povrch pokrývá všechny dosažitelné části a všechny typy materiálů a chrání tak nejen vnější plášť sluchadla, ale i veškerou elektroniku uvnitř před jakoukoliv kapalinou. Prodlužuje tím životnost sluchadla a podstatně zvyšuje jeho spolehlivost.

NANO_LOGO_RGB_LOW1Zkrátka příjemnější nošení

Vaši zákazníci si mohou vychutnat bezstarostný poslech v jakýchkoliv podmínkách a při libovolné činnosti. Nemusí se již obávat deště, potu či vlhkosti. Pocítí vyšší spolehlivost a důvěryhodnost vámi nabízených vysoce kvalitních sluchadel.

Nano povrch zkrátka přidává možnost bezproblémového používání sluchadla za všech okolností a k plné spokojenosti

zákazníka.


Nano coating

Podívejte se na vysvětlující Nano krycí film.
Maximální ochrana
Nano povrch pro maximální ochranu před vlhkostí a potem. Voda a jiné tekutiny se jednoduše odkutálejí pryč.

Vyšší spolehlivost
Jelikož tekutiny neulpívají na sluchadle s nano povrchem, obtížněji je mohou poškodit. Méně vlhkosti a vody znamená méně oprav a méně problémů.

Delší životnost
Protože se vlhkost nedostane dovnitř elektroniky, nehrozí žádný problém s korozí. Tím se výrazně prodlužuje životnost sluchadla.

Hygienické
Nic neulpívá na sluchadle. Žádná voda, žádná vlhkost. Sluchadlo tak lze jednoduše čistit a vypadá jako nové po celou dobu životnosti.